Якщо ви вирішили цілеспрямовано займатися спортом або просто бажаєте змінити своє тіло – зробити його привабливішим, більш мускулистим, вам обов’язково треба купить протеїн.  Ця спортивна добавка стане для вас найкращим помічником під час тренувань у залі, а ви зможете повністю розкрити свій фізичний потенціал, прямуючи до своєї мети.

Протеїн – це концентрований білок, який повністю очищений від вуглеводних та жирових компонентів. Він кардинально відрізняється від того білка, який ми отримуємо зі звичайної їжі, оскільки у формі протеїни наш організм насичується очищеною речовиною.

Для чого потрібен білок

Чому саме таку важливу роль виконує білок? Можна назвати декілька причин:

  •       в основу білків закладені амінокислоти, які в свою чергу сприяють рості м’язів;
  •       якщо організм отримує достатню кількість амінокислот, тоді й м’язові тканини будуть ставати більшими за обсягом;
  •       білок – це будівельний матеріал для нашого організму.

Спортсмени не можуть забезпечити необхідний обсяг речовини через повсякденне харчування, тому що тоді порції повинні бути дуже великими. Але завдяки такій добавці як протеїн ця проблема вирішується дуже швидко.

Пропонуємо вам купити протеїн в нашому спеціалізованому інтернет-магазині Sportmenu.com.ua, і ваша покупка буде дуже корисною та приємною для вас. Ассортимент продукції в нашому каталозі достатньо широкий, що дозволяє підібрати вам всі необхідні добавки для ефективних тренувань та отримання чудового спортивного результату.


Види протеїнів

Протеїни для росту м’язів бувають різних видів, що обумовлено формою походження та швидкістю всмоктування складових речовини.

Найбільш популярним та найефективнішим є сивороточний протеїн, який являє собою концентровану суміш глобулярних білків, які формуються з молочної виворотки. Готовий продукт є сухим порошком, який треба розбавляти водою чи молоком, та пити у певний час до чи після тренування.

Протеїнові коктейлі – це найбільш ефективний та корисний спосіб прийому білкового концентрату, який живить організм спортсмена та сприяє м’язовому росту. Використовуючи цей продукт, ви зможете тренуватися довше і більше, а після виконаної програми ваш організм буде швидко відновлюватися завдяки дії спортивної речовини.

Непоганою ідеєю для перекусу чи поповнення своїх запасів енергії є протеїнові батончики. Вони містять у своєму складі повний комплекс білків, вітамінів та мінералів, та допомагають спортсмену вгамувати спрагу голоду.


Зробіть домашній протеїн

Якщо у вас немає можливості купить протеїн в Україні, ви можете самостійно робити домашній протеїн. Це дуже просто і не займає багато часу, до того ж ви зможете використовувати звичайні продукти для цього.

Головне – це білкова складова продукту, тому в основу більшості коктейлів входить молоко. Протеїни домашні готуються шляхом змішування молока, сиру та сухих дріжджів. Цей рецепт є самим простим, але дуже ефективним я для альтернативи професійному спортивному харчуванню.

Купити протеїн в Україні – вигідно, доступно, безпечно

Пропонуємо вам купити протеїн в Україні в нашому магазині, де ви знайдете найякіснішу продукцію. Весь асортимент товару підкріплений сертифікатами  від виробника, тому придбані добавки є максимально ефективними та корисними для використання. Ви можете замовити Гадяч протеїн або Львів протеїн, а ми зробимо доставку вашого товару на поштове відділення у вашому місті або за допомогою кур’єра принесемо одразу на домашню адресу.

На протеїн ціна залежить від типу речовини, яку ви хочете використовувати задля досягнення поставленої мети. У нашому магазині низькі ціни на всю продукцію, тому що ми робимо поставки безпосередньо від виробника.

Купити протеїн в Україні дуже легко – заходьте на наш сайт та робіть замовлення. Наш менеджер зв’яжеться з вами у найкоротший час для оформлення доставки спортивного харчування.